| |
 |
|
|
 |
|
 |
|
Библиотечный каталог авторефератов Украины |
|
| По вопросу доставки диссертации по этой теме пишите на электронный адрес: info@lib.ua-ru.net |
| Тема автореферата диссертации: Методи побудови широкосмугових опромінюючих систем для гібридно-дзеркальних антен 2004 года.
|
| Источник: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.07 / В.В. Головін; Харк. нац. ун-т радіоелектрон.. — Х., 2004. — 23 с. — укp.
|
| Аннотация: Розроблено математичну модель гібридно-дзеркальних антен (ГДА) на базі схеми антени Кассегрена, у якій система, що опромінює, змінена решіткою спіралей, розташованих на гіперболічній поверхні. Зазначено, що модель охоплює плоскі та об'ємні спіралі, а також дозволяє розглядати комбіновані спіральні випромінювачі. Виділено область геометричних параметрів кругових циліндричних спіралей, за яких їх можна застосовувати як елементи опромінювача дзеркала. Проведено дослідження амплітудно-фазового розподілу щільності струму на поверхні великого дзеркала, що створюється решіткою спіралей. Знайдено умови розміщення спіралей в опромінювачі, за яких формується найбільш рівномірний розподіл амплітуди струму, що спадає до країв та має невеликий спад у центрі дзеркала, за необхідної фазової структури струму. Проведено теоретичне дослідження основних характеристик випромінювання ГДА. Визначено межі припустимих геометричних параметрів спіральних випромінювачів у процесі побудови опромінювача та допустимі значення кутів повороту і величини зсуву точок живлення спіралей в опромінювачі. Теоретичні результати підтверджено експериментальними дослідженнями спіральних випромінювачів та ГДА.
|
 |
 |
|
|
 |
|
 |
|
|
 |
|
 |
|
|
|
|