Электронная библиотека Веда

Cтраница не найдена
Цели библиотеки
Скачать бесплатно
Доставка литературы
Доставка диссертаций
Размещение литературы
Контактные данные
Я ищу:
Библиотечный каталог авторефератов Украины

Автореферат диссертации Гімнастично-спортивні організації в національно-визвольному русі Галичини (друга пол. XIX ст. - перша пол. XX ст.) 2003 год

Источник: Автореф. дис... д-ра іст. наук: 07.00.01 / Б.Є. Трофим'як; НАН України. Ін-т українознав. ім. І.Крип'якевича. Ін-т народознав.. — Л., 2003. — 40 с. — укp.
Аннотация: Досліджено основні етапи становлення та діяльності спортивно-гімнастичних організацій Галичини впродовж майже ста років - з другої половини ХIХ століття до завершення Другої світової війни. Розглянуто політику Австро-Угорської та польської держав щодо спортивного руху в Галичині. Висвітлено роль політичних партій та культурно-освітніх організацій і товариств у фізичному удосконаленні та духовному вихованні молоді, внесок спортивно-гімнастичних організацій у розгортанні національно-визвольного руху на різних етапах його розвитку, причетність спортивно-гімнастичних організацій до війсьвого вишколу молоді та створення січового стрілецтва, а також формування Української галицької та Української повстанських армій.

© Научная электронная библиотека «Веда», 2003-2013.
info@lib.ua-ru.net