Электронная библиотека Веда

Cтраница не найдена
Цели библиотеки
Скачать бесплатно
Доставка литературы
Доставка диссертаций
Размещение литературы
Контактные данные
Я ищу:
Библиотечный каталог авторефератов Украины

Автореферат диссертации Фулеренвмісні композити високодисперсних матеріалів на основі сполук силіцію з люмінесцентними властивостями 2006 год

Источник: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.01 / О.В. Хаврюченко; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 19 с. — укp.
Аннотация: Вперше синтезовано та досліджено молекулярну будову аеросилу, модифікованого частково дегідрогенізованими вуглеводневими групами. Встановлено факт утворення нанокластерів кремнію за газофазного синтезу монооксиду кремнію. Уточнено роль дегідроксильованих ділянок поверхні у властивостях аеросилу. Синтезовано 9 нових композитів високодисперсних матеріалів на основі сполук силіцію (ВДМОСС) з фулереном, які можуть бути в подальшому використані у фотокаталізі розкладу шкідливих органічних речовин як хімічні сенсори, як основа медичних препаратів для лікування злоякісних процесів та під час розробки електронних пристроїв. Досліджено фізико-хімічні та спектральні властивості 10 композитів ВДМОСС з фулереном. Окреслено загальні властивості двох груп таких композитів. Запропоновано модель найменшого стійкого клатрату фулерену з водою.

© Научная электронная библиотека «Веда», 2003-2013.
info@lib.ua-ru.net